Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe Kuzguncuk’ta siz misafirlerini bekliyor! Kapılarımızı sabah 08.30’da açıyor, akşam 00.00 ‘a kadar hizmet veriyoruz. Cafe’mizde çiftlik ürünlerimiz ile hazırladığımız doğal yemeklerimizin yanında, doğal çiftlik ürünlerimizin satışını da yapıyoruz. Burada ürünlerimizi hem tadabilir hem satın alabilir hem de hoşça vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul’un dokusu korunmuş ender semtlerinden olan Kuzguncuk’un nostaljik sokaklarında yer alan Pulat Çiftliği ikinci derece tarihi eser olan binasında sizlere benzersiz bir atmosfer sunuyor.

Şirket toplantıları, Grup Yemekleri, Özel gün davetleri

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de organizasyon ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz 10-25 kişilik bir alanımız olduğunu biliyor muydunuz? Önceden rezervasyon yaptırarak özel günlerinizi mekanımızda unutulmaz kılabilirsiniz. Size özel hazırlanacak doğal, katkısız ürünlerden oluşan menüler ile davetlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Özel Toplantı Odası

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'nin özel balkonlu 10 kişilik toplantı odasında iş yemeklerinizi, davet ve organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Size özel hazırlanacak doğal, katkısız ürünlerden oluşan menüler ile davetlerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: 0553 670 07 12 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.