Firmamız çeşitli amaçlar dahilinde kişisel verileri toplayabilir. Bu bilgilerin aşağıda, ne amaçla, ne kadar süreyle toplandığı ve nasıl korunduğu anlatılmaktadır.

Üyelik sürecinde veya web sitemiz üzerinden, ürün teslim anında çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle bir takım kişisel bilgiler Firmamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üye dilediği zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilecek olup; bunun için, info@pulatciftligi.com çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak, bu yöndeki talebi iletmesi yeterli olacaktır. info@pulatciftligi.com vazgeçme talebinin kendisine kolay bir yolla ve ücretsiz olarak iletilmesini sağlayacak olup; talebin alınmasını müteakip info@pulatciftligi.com derhal bu talebin gereğini yerine getirecektir. Diğer internet sitelerinden gelen maillerde vazgeçmek için diğer internet sitelerinde tanımlanan yol izlenmelidir.

Söz konusu kişisel bilgiler, üyelerimizin onayladığı “Üyelik Sözleşmesi”nde belirtilen amaç, kapsam ve süre ile sınırlı olarak toplanacak ve işlenecektir.

Üye her zaman sistemden çıkabilir ve kişisel bilgilerin değiştirilmesini veya silinmesini talep edebilir.

Firmamız veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından da “Üyelik Sözleşmesi”nde belirtilen amaç, kapsam dışında kişisel bilgiler anonimleştirilmek suretiyle çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız kişisel bilgileri gizli tutmayı ve gizliliğin sağlanması, sürdürülmesi, kişisel bilginin tamamının veya bir kısmının yetkisiz kullanımı ve üçüncü kişilere ifşasını önlemek için tüm tedbirleri almaya özen gösterdiğini taahhüt eder.

Firmamız,  web sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir, bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Firmamıza ait sitede yayınlanan reklamlar, reklamcılık yapan iş ortaklarımız aracılığı ile kullanıcılarımıza dağıtılır. İşbu Gizlilik Politikası prensipleri, sadece Firmamız web sitesi kullanımına ilişkindir, üçüncü taraf web sitelerini kapsamaz.

Mağazamızın Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

Firmamız, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değişti taktirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik Politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için info@pulatciftligi.com adresine emaill gönderebilirsiniz.