Pulat Çiftliği Etkinlikler

Şirket toplantıları, Grup Yemekleri,  Özel gün organizasyonları 
1986 yılından bu yana doğal ve katkısız ürünler üreten Pulat Çiftliği, İstanbul'un nostaljik semtlerinden biri olan Kuzguncuk'ta Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe olarak sizlere ürünlerini sunuyor. Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de organizasyon ve toplantılarınızı gerçekleştirebileceğiniz 10-25 kişilik bir alanımız olduğunu biliyor muydunuz?

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Özel Toplantı Odası 

10 kişilik özel toplantı odasında sizler için süper hızlı internet, televizyon kullanımı, tahta kullanımı, ferah balkon ile toplantılarınızı, iş yemeklerinizi, davet ve organizasyonlarınızı Kuzguncuk'un sessiz ve sakin ortamında Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe’de yapabilirsiniz.

Etkinlikleriniz için Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe sizleri bekliyor
Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de bütün katı kullanarak 25 kişiye kadar doğum günü, şirket yemekleri, organizasyonlar ve lansman partileri verebilirsiniz. Toplantılarınızı, grup yemeklerinizi ve organizasyonlarınızı doğal, katkısız ürünlerden oluşan menülerimiz ile unutulmaz hale getirebilirsiniz. Doğanın döngüsüne göre üretilen tüm ürünlerimizin eşsiz lezzetlerini sizlere sunmak için durmadan çalışıyoruz.