Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe Kuzguncuk’ta siz misafirlerini bekliyor! Kapılarımızı sabah 08.00’da açıyor, akşam 00.00 ‘a kadar hizmet veriyoruz. Cafemizde çiftlik ürünlerimiz ile hazırladığımız doğal yemeklerimizin yanında, doğal çiftlik ürünlerimizin satışını da yapıyoruz. Burada ürünlerimizi hem tadabilir hem satın alabilir hem de hoşça vakit geçirebilirsiniz.


Ürünlerimizi ve yiyeceklerimizi hazırlarken doğallıktan taraf olmamızın yanında en önemli prensibimiz daima hijyenik olmaktır. Ürünlerimiz ve cafemiz için uyguladığımız hijyen uygulamalarımız sayesinde güvenle yiyeceklerimizi tadabilir, satın alabilirsiniz.

Cafemizdeki tüm yiyeceklerin yapımında Pulat Çiftliği ürünlerini kullanıyoruz. Doğal yiyeceklerimiz ile birlikte cafe menümüzü ünlü şef Burak Zafer Sırmaçekici danışmanlığında siz misafirlerimiz için özel olarak hazırladık. Doğal ürünlerle hazırlanan kahvaltıdan, ana yemeklere, tatlılardan içeceklere kadar uzanan zengin menümüzü görebilirsiniz. 

 

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Kahvaltı

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Kahvaltı

Pulat Çiftliği'nin doğal ve katkısız ürünlerini Cafemizde sizler için sağlıklı bir kahvaltıya dönüştürüyoruz. Doğal ve bize özel lezzetlerimizi tatmanız için sizleri Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'ye bekliyoruz. Cafemizde gün boyu çiftlik ürünlerimizle hazırladığımız kahvaltı servisimiz bulunuyor. Gün boyu kahvaltı rezervasyonlarınız için: 0553 670 0712 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

 

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Öğle YemeğiPulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Öğle Yemeği

Çiftlik ürünlerimizden hazırlanan eşsiz lezzete sahip menümüzde öğle yemekleriniz için sağlıklı tercihler yapabilirsiniz. Kuzguncuk'ta öğle yemeği seçenekleri arasındaki en doğal cafe olan Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'nin doğal ve ferah ortamında öğle yemeği rezervasyonlarınız için: 0553 670 0712 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.  

Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Akşam YemeğiPulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de Akşam Yemeği

Cafemizde sizler için hazırladığımız doğal ürünlerden oluşan menümüzdeki akşam yemeklerini denemeniz için Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'de bekliyoruz. Günün stresini Pulat Çiftliği Dükkan & Cafe'nin rahatlatıcı ortamında atacağınız, akşam yemeği rezervasyonlarınız için: 0553 670 0712 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

 

 

Menüyü İndirmek İçin Lütfen Tıklayın.